Warsztaty dla szkół i przedszkoli
Warsztaty dla szkół i przedszkoli
Powrót do ofert

W dobie, kiedy to media kształtują wiedzę Dzieci o zdrowym i świadomym odżywianiu coraz częściej zdarza się, że domagają się One słodkich i kolorowych napojów, jedzenia typu fast-food oraz łakoci. Nauczymy Twoje Dziecko, co jest dla niego zdrowe i odpowiednie do jedzenia i picia oraz zachęcimy do wprowadzania zdrowych nawyków żywieniowych w życie. Na spotkaniach Dietetyk przekazuje informacje w przystępny i dostosowany do wieku Dzieci sposób (gry, zabawy, pogadanki, dla starszych Dzieci prezentacja multimedialna i zadania).

Podejdź świadomie do żywienia, zadbaj o swoje Dziecko, już dziś zaproś Dietetyka do przedszkola lub szkoły Twojego Dziecka. Wybieraj spośród warsztatów przygotowanych przez naszych specjalistów.

Owocowe zagadki to warsztat skierowany do przedszkoli, które chcą zadbać o zdrowie swoich podopiecznych teraz i w przyszłości. Wiek, w którym się znajdują jest doskonałym momentem na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych, które będą procentować przez całe późniejsze życie. Wykorzystując naturalną ciekawość otaczającego świata, którą mają dzieci,zachęcimy je do tego, aby próbowały różnorodnych owoców i sięgały po nie wtedy, kiedy mają ochotę na coś słodkiego.


OWOCOWE ZAGADKI – SPRAWDŹ OFERTĘ

Warzywne zagadki to warsztat skierowany do przedszkoli. Dzieci w wieku przedszkolnym często odmawiają jedzenia różnych produktów spożywczych lub całych ich grup. Warzywa są produktem, które przedszkolaki często wykluczają ze swojego menu. Warsztaty z dietetykiem są świetnym rozwiązaniem na to, żeby zachęcić dzieci do tych wartościowych produktów spożywczych.Warsztat Kolorowe Lunchboxy skierowany jest ​do szkół, które chcą zadbać o zdrowie swoich uczniów. Poprzez aktywną formę prowadzenia zajęć dzieci dowiedzą się, dlaczego tak ważne jest zjedzenie dobrego śniadania w domu oraz zabranie ze sobą do szkoły drugiego śniadania. W czasach łatwego dostępu do żywności wysoko przetworzonej, którą możemy kupić w każdym sklepie, warto zachęcać dzieci do dokonywania zdrowych i świadomych wyborów oraz wspólnego przygotowywania jedzenia w domu razem z rodzicami.Warsztat jest skierowany do szkół, które w trosce o swoich uczniów chcą przekazać im wiedzę na temat wspomagania pracy mózgu za pomocą żywności. Warsztat jest szczególnie ważny, z uwagi na coraz częstsze problemy żywieniowe dzieci szkolnych – brak drugich śniadań zabieranych do szkoły, wysokie spożycie słodyczy i słodkich napojów, niskie spożycie warzyw i owoców.


Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę